Atribuită
Anunț de participare
rechizite birou si rechizite scolare
- Număr anunț
- SCN1126648
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399.908,76 RON
- Valoare atribuită
- 608.104,86 RON
- Data publicării
- 19.06.2023 08:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1089780
- Termen limită
- 29.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1182160
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru+co.subs lot 1 semnat.pdf
- acord cadru+co.subs lot 2 semnat.pdf
- caiet sarcini rechizite semnat.pdf
- FisaDate_DF1182160.pdf
- formulare semnat.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 399.908,76 RON Adjudecat: 608.104,86 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | rechizite birou | 331.194,33 RON | OFFICE&MORE 4 contracte | 466.541,18 RON |
| OFFICE&MORE · contract 32579 · 19.07.2023 | 59.984,40 RON | |||
| OFFICE&MORE · contract 32578 · 19.07.2023 | 233.270,59 RON | |||
| OFFICE&MORE · contract 08.01.2024 · 08.01.2024 | 117.429,07 RON | |||
| OFFICE&MORE · contract 62595 · 16.12.2024 | 55.857,12 RON | |||
| 2 | rechizite scolare | 68.714,43 RON | Evident Group 4 contracte | 141.563,68 RON |
| Evident Group · contract 62594 · 16.12.2024 | 12.727,76 RON | |||
| Evident Group · contract 360 · 08.01.2024 | 25.778,42 RON | |||
| Evident Group · contract 32641 · 20.07.2023 | 51.560,54 RON | |||
| Evident Group · contract 32640 · 20.07.2023 | 51.496,96 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868
Valoare atribuită
608.104,86 RON
din 399.908,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro