Atribuită
Anunț de participare
Produse alimentare pentru asigurarea hranei pacienților din Spitalul de Urgență "Prof. Dr. Dimitrie Gerota" și S.R.F.M.B. Bușteni
- Număr anunț
- CN1075329
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.161.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.462.300 RON
- Data publicării
- 14.11.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1144591
- Termen limită
- 10.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 695739-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231068
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1231068.pdf
- Formulare-signed.pdf
- Model acord-cadru-signed.pdf
- Model contract subscvent-signed.pdf
- Specificatii tehnice-signed.pdf
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 3.462.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne | — | MATRA S.R.L. | 1.589.000 RON |
| 2 | Produse din carne | — | MATRA S.R.L. | 570.300 RON |
| 3 | Lactate | — | COREX S.R.L. | 1.303.000 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COREX SRL CUI RO 526650
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
3.462.300 RON
din 2.161.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro