Atribuită Cumpărare directă

Licenta ESET NOD32 Antivirus

Număr anunț
DA35846647
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
307,20 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,20 RON