Atribuită
Anunț de participare
Pachet reactivi si consumabile compatibile 100% sau echivalent cu analizorul AQT90
- Număr anunț
- CN1056474
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- X LAB SOLUTIONS SRL (CUI 14600285)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.531.544 RON
- Valoare atribuită
- 12.222.614 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1111000
- Termen limită
- 28.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 119-373302
- Documentație de atribuire
- DF1182331
Documente
Documentația de atribuire
- 7.Formulare-LD Analizor AQT90.doc.p7s
- Caiet sarcini LD Analizor AQT 90.pdf.p7s
- FisaDate_DF1182331.pdf
- Formulare LD Analizor AQT 90.pdf.p7s
- Instructiuni candidati LD Analizor AQT 90.pdf.p7s
- Model AC, CTRS LD Analizor AQT 90 .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Valoare atribuită
12.222.614 RON
din 8.531.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro