Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Lot 1: Motopompe și pompă submersibilă, Lot 2: Pompă de gresare, gresoare și pompă manuală, Lot 3: Pompă de suprafață
- Număr anunț
- CN1075438
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- HIDROPUMP SRL (CUI 13250777)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.592 RON
- Valoare atribuită
- 67.092 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2024 09:25
- Anunț de atribuire
- CAN1144810
- Termen limită
- 17.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231573
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Pompe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1231573.pdf
- Formular de oferta.docx.p7s
- Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Model contract-Pompe.pdf.p7s
- Modele formulare-documente de calificare.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 67.092 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1: Motopompe și pompă submersibilă | — | HIDROPUMP S.R.L. | 40.138 RON |
| 2 | Lot 2: Pompă de gresare, gresoare și pompă manuală | — | HIDROPUMP S.R.L. | 14.900 RON |
| 3 | Lot 3: Pompă de suprafață | — | HIDROPUMP S.R.L. | 12.054 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDROPUMP SRL CUI RO 13250777
Valoare atribuită
67.092 RON
din 70.592 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 3.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.