Atribuită
Anunț de participare
Servicii de de întreţinere vase de expansiune (înlocuirea, punerea in functiune si verificari tehnice periodice) aparținând Universității din București
- Număr anunț
- CN1075427
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.627.621 RON
- Data publicării
- 18.11.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1144878
- Termen limită
- 30.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 700596-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231596
Documente
Documentația de atribuire
- 2024 AC-verificare+inlocuire vase expansiune.doc.p7s
- 2024 SUBSCV-verificare+inlocuire vase expansiune.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Servicii de intretinere vase de expansiune.pdf.p7s
- FisaDate_DF1231596.pdf
- Formulare intretinere vase.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ABC CONTROL SRL CUI 29686854
Valoare atribuită
1.627.621 RON
din 1.008.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro