Atribuită
Anunț de participare
Kit complet pentru procesarea prin tehnica de imunohistochimie a 250 lame
- Număr anunț
- CN1056434
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- BRINOVA SRL (CUI 3385572)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.056.000 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108546
- Termen limită
- 20.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 119-378309
- Documentație de atribuire
- DF1182135
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572
Valoare atribuită
1.056.000 RON
din 792.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro