Atribuită Anunț de participare

CL 2 – „Infiintarea, extinderea si reabilitarea retelelor de alimentare cu apa in Municipiul Oltenita, comunele Chirnogi, Nana si Luica. Extinderea retelelor de canalizare in Municipiul Oltenita si Comuna Chirnogi. Reabilitarea conductei de refulare in Municipiul Oltenita”

Număr anunț
CN1056430
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
EUSKADI SRL (CUI 17021083)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.595.179 RON
Valoare atribuită
73.593.312,98 RON
Data publicării
21.06.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1170874
Termen limită
06.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 119-376510
Documentație de atribuire
DF1182209

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUSKADI SRL CUI RO 17021083
Asociați 1
Subcontractanți 3
EUSKALTEL SRL CUI RO25493052
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Terți susținători 1
Subcontractanți 2
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
DECORA REZIDENT SRL CUI RO 30788920
Terți susținători 1
EDAS-EXIM SRL CUI RO 6707346
Subcontractanți 1
ULTRAJET SRL CUI RO28386859

Valoare atribuită

73.593.312,98 RON

din 73.595.179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.