Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de mentenanta pentru echipament medical 3
- Număr anunț
- CN1075414
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.500 RON
- Data publicării
- 14.11.2024 14:57
- Anunț de atribuire
- CAN1140732
- Termen limită
- 20.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231392
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 50421000-2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1231392.pdf
- Formulare si modele de documente 50421000-2.docx.p7s
- Proiect de acord cadru 50421000-2.docx.p7s
- Proiect de contract servicii 50421000-2.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Valoare atribuită
82.500 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro