Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Kituri pentru Laboratorul de Medicina Nucleara
- Număr anunț
- CN1075400
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- S & S GROUPE PRODIMPEX SRL (CUI 7944898)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 712.800 RON
- Valoare atribuită
- 710.208 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1147850
- Termen limită
- 23.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 699127-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231396
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1231396.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & S GROUPE PRODIMPEX SRL CUI RO 7944898
Valoare atribuită
710.208 RON
din 712.800 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.592 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.