Atribuită Anunț de participare

Servicii de întocmire a Documentaţiei de Avizare a Lucrărilor de Intervenţie (DA.L.I.) pentru reabilitarea, modernizarea şi dotarea Punctului de Comandă Judeţean Cluj

Număr anunț
CN1075391
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
LIRAZ UNIC SRL (CUI 36602503)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.000 RON
Valoare atribuită
150.000 RON
Data publicării
15.11.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1142462
Termen limită
20.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
698224-2024
Documentație de atribuire
DF1231473

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIRAZ UNIC SRL CUI 36602503

Valoare atribuită

150.000 RON

din 150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.