Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat

Furnizare semne onorifice

Număr anunț
CN1075383
Autoritate contractantă
UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.244.789,92 RON
Valoare atribuită
1.165.356 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
15.11.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1144439
Termen limită
14.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
698414-2024
Documentație de atribuire
DF1231450

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.165.356 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SEMN ONORIFIC „ÎN SERVICIUL PATRIEI” PENTRU OFIŢERI S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L. 846.702 RON
2 SEMN ONORIFIC „ÎN SERVICIUL PATRIEI” PENTRU MAIŞTRI MILITARI, S… S.C. PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. 2 contracte 318.654 RON
S.C. PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. · contract 23 · 28.03.2025 255.150 RON
S.C. PROMODEUS PRODUCTION S.R.L. · contract 1/AC23 · 30.06.2025 63.504 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.165.356 RON

din 1.244.789,92 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 79.433,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.