Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Service Unimog cu echipamente in garantie
- Număr anunț
- CN1056542
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995.356,10 RON
- Valoare atribuită
- 994.798,64 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1112452
- Termen limită
- 25.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 120-378818
- Documentație de atribuire
- DF1182505
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
994.798,64 RON
din 995.356,10 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 557,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.