Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE BIOCHIMIE CU PUNERE LA DISPOZITIE DE ANALIZOR
- Număr anunț
- CN1056550
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.467.649 RON
- Valoare atribuită
- 3.467.649 RON
- Data publicării
- 22.06.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1109017
- Termen limită
- 26.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 120-379207
- Documentație de atribuire
- DF1182271
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
3.467.649 RON
din 3.467.649 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro