Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
Achiziția de Mobilier si materiale didactice din cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, material didactice și echipamente digitale a Liceului Tehnologic Dimitrie Filisanu, Scolii Gimnaziale Filiasi si a Scolii Fratostita din Filiasi. Judetul Dolj
- Număr anunț
- CN1075522
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.731.452,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.408.597,78 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143721
- Termen limită
- 13.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 707318-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231644
Documente
Documentația de atribuire
- 8. Formulare + Proiect contract mob.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1231644.pdf
- FISE TEHNICE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.731.452,80 RON Adjudecat: 1.408.597,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier si materiale didactice - Liceul tehnologic Dimitrie Fi… | 659.132,60 RON | — | |
| 2 | Mobilier si materiale didactice - Scoala Gimnaziala Filiasi | 796.861,80 RON | SOFTROM GRUP S.R.L. | 1.408.597,78 RON |
| 3 | Mobilier si materiale didactice - Scoala Gimnaziala Fratostita | 275.458,40 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTROM GRUP SRL CUI RO 16065251
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Valoare atribuită
1.408.597,78 RON
din 1.731.452,80 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 322.855,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.