Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI -24 LUNI -NR.4
- Număr anunț
- CN1075515
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.510 RON
- Valoare atribuită
- 154.750 RON
- Data publicării
- 20.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144719
- Termen limită
- 08.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 706480-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231680
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA B-FISA DE DATE.xlsx.p7s
- CAIET SARCINI_signed.pdf
- FisaDate_DF1231680.pdf
- FORMULARE-completat.docx.p7s
- MODEL ACORD CADRU.docx.p7s
- MODEL CONTACT SUBSECVENT.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
154.750 RON
din 111.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro