Anulată
Anunț de participare
Furnizare MOBILIER în cadrul proiectului “Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ din Orașul Corabia”
- Număr anunț
- CN1075519
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.725,55 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 19.11.2024 09:58
- Anunț de atribuire
- CAN1140228
- Termen limită
- 08.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231752
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 98.725,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier cabinete geografie, cabinet engleză, cabinet psihopeda… | 78.095,68 RON | Anulat | — |
| 2 | Mobilier cabinet estetica | 20.629,87 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.