Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Servicii de colectare și transport a deșeurilor rezultate din demolarea lucrărilor funerare, pământ și pietre pentru cimitirele și crematoriile umane aflate în administrarea directă a Adimistrația Cimitirelor și Crematoriilor Umane

Număr anunț
CN1075499
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
ECOSFERA COLECT S.R.L. (CUI 12416236)
Cod CPV
90511100-3 · Servicii de colectare a deseurilor urbane solide (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.344.160 RON
Valoare atribuită
8.285.040 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
20.11.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1152405
Termen limită
19.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
706583-2024
Documentație de atribuire
DF1231808

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 8.285.040 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pământ și pietre ECOSFERA COLECT 7.272.720 RON
2 Moloz ECOSFERA COLECT 1.012.320 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
DEMECO SRL CUI 16514342
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
3R GREEN SRL CUI RO24205976

Valoare atribuită

8.285.040 RON

din 9.344.160 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 1.059.120 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.