Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat
SERVICIUL DE REPARATIE SISTEM SUB PRESIUNE CAZANE ENERGETICE 1 SI 2 DE 525 T/H si echipamente auxiliare, COD CPV 50531100-7, Loturile 1 si 2
- Număr anunț
- CN1075479
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOMONTAJ SA (CUI 1555468)
- Cod CPV
- 50531100-7 · Servicii de reparare si de intretinere a boilerelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.310.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.680.940 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1142813
- Termen limită
- 19.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 704750-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231692
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini_signed.pdf
- FisaDate_DF1231692.pdf
- modele de formulare_signed.pdf
- proiect de contract_signed.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 2.680.940 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Reparatie sisteme sub presiune cazane energetice de 52… | — | ENERGOMONTAJ S.A. | 2.080.940 RON |
| 2 | Lotul 2: Echipamente auxiliare | — | TURBONED SRL | 600.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURBONED SRL CUI RO 27739022
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ENERGOUTIL CONTACT SA CUI RO 403666
Valoare atribuită
2.680.940 RON
din 3.310.000 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 629.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.