Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Dotarea cu echipamente digitale a unitatilor de invatamant din cadrul proiectului „Dotări instituții de învățământ oraș Victoria” - reluare

Număr anunț
CN1075548
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377.514,67 RON
Valoare atribuită
1.343.116,10 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
21.11.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1150469
Termen limită
27.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
711077-2024
Documentație de atribuire
DF1231855

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.343.116,10 RON

din 1.377.514,67 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 34.398,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.