Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE ANALIZOR AUTOMAT MICROBIOLOGIE SI REACTIVI SI CONSUMABILE COMP.SAU ECHIVALENT ANALIZOR HEMATOLOGIE XN-1000 RET, PE LOTURI
- Număr anunț
- CN1075684
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.299,15 RON
- Valoare atribuită
- 924.298,78 RON
- Data publicării
- 25.11.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1141235
- Termen limită
- 30.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 717072-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232074
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.doc.p7s
- clauze reactivi .doc.p7s
- csv comodat.doc.p7s
- FisaDate_DF1232074.pdf
- FORMULARE 24.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 924.299,15 RON Adjudecat: 924.298,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOR AUTOMAT DE MI… | 682.659,15 RON | DIAMEDIX IMPEX | 682.658,78 RON |
| 2 | ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE COMP.SAU ECHIVALENT ANALIZOR … | 241.640 RON | Top Diagnostics S.R.L. | 241.640 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
924.298,78 RON
din 924.299,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro