Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,8% sub estimat
Furnizare echipamente PC03 Auxiliare - Reluare
- Număr anunț
- CN1075648
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.051 RON
- Valoare atribuită
- 36.700 RON 36,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.11.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1142473
- Termen limită
- 30.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 718438-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232135
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1232135.pdf
- formulare PC03 Reluare.docx.p7s
- Formular F3 Propunere financiara PC03 Reluare.xlsx.p7s
- model Contract PC03-reluare.docx.p7s
- Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini PC03 - Reluare.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 58.051 RON Adjudecat: 36.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Exhaustor gaze eșapament | 2.800 RON | Anulat | — |
| 2 | : Echipamente pentru studiul transferului termic | 36.751 RON | NITECH | 36.700 RON ↓0,1% |
| 3 | : Detector multigaz | 18.500 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
36.700 RON
din 58.051 RON estimat
36,8%
Adjudecat la 63,2% din estimat · economie 21.351 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.