În evaluare Anunț de participare

PROIECTARE ȘI EXECUȚIE pentru lucrările de construcții privind realizarea obiectivului de investiții „CONSTRUIRE CORP SPITAL CU DESȚINATIE SECȚII CHIRUGICALE ȘI ADMINISTRATIV, S+P+2E ȘI DOTĂRI ÎN INCINTA SPITALULUI CLINIC “AVRAM IANCU” ORADEA”

Număr anunț
CN1075620
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Cod CPV
45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.973.809,12 RON
Data publicării
22.11.2024 13:01
Termen limită
21.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
715364-2024
Documentație de atribuire
DF1231996

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
ACI CLUJ SA CUI RO 200513
Asociați 1
SDC PROIECT SRL CUI RO18093665
Terți + subcontractanți 1
POLIART SRL CUI RO11493800
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
CONDESIGN SRL CUI 22067028
Subcontractanți 8
CON-A MEP S.R.L. CUI RO15826940
DEPISTO STAR SRL CUI RO 13651760
DIGIMED SRL CUI RO 14172049
Dräger Austria GmbH CUI ATU15071204
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
SELINA SRL CUI RO 6649997
Asociați 6
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
TERMOLINE SRL CUI RO7973044
Subcontractanți 20
AL.SE.RO. IMPEX SRL CUI RO 9341869
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
ARIA 9 S.R.L. CUI RO48534593
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
D.Z. MEDICALE CUI 01613570983
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Terți + subcontractanți 1
POLIART SRL CUI RO11493800
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

101.973.809,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro

Deschise acum pe acest cod

2 licitații deschise pe 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentr…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.