Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,3% sub estimat

ACHIZITIE MOBILIER SCOLAR SI EDUCATIONAL (inclusiv punerea montajul si punerea in functiune) PENTRU INVESTITIA: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE SI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR SI A UNITATILOR CONEXE”

Număr anunț
CN1075612
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
EVA MOBIAND SRL (CUI 37581492)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630.791,41 RON
Valoare atribuită
471.130 RON 25,3% sub estimat
Data publicării
21.11.2024 09:08
Anunț de atribuire
CAN1149952
Termen limită
08.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1231582

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVA MOBIAND SRL CUI RO37581492
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

471.130 RON

din 630.791,41 RON estimat 25,3%

Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 159.661,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.