Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Alimente pentru prepararea hranei - Preparate pentru prăjituri, ulei
- Număr anunț
- CN1075607
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 15612410-8 · Preparate pentru prajituri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826.550,46 RON
- Valoare atribuită
- 808.628 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140338
- Termen limită
- 23.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 714127-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232019
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1232019.pdf
- SEAP_Clauze contractuale_Alimente noiembrie.2024_semnat.docx.p7s
- SEAP_CS _preparate prajituri, ulei 2025_semnat.docx.p7s
- SEAP_Modele de formulare_semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 808.628 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PREPARATE PENTRU PRAJITURI | — | FILVAS SERVCOM 4 contracte | 748.553 RON |
| FILVAS SERVCOM · contract 158 · 17.02.2025 | 148.360 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 2 · 17.02.2025 | 440.665 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 1823 · 11.11.2025 | 44.930 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 51 · 09.02.2026 | 114.598 RON | |||
| 2 | CREME SI GLAZURI PENTRU PRAJITURI | — | FILVAS SERVCOM | 60.075 RON |
| 3 | ULEI | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Valoare atribuită
808.628 RON
din 826.550,46 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 17.922,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.