Atribuită Anunț de participare

Furnizare și montare utilaje, echipamente tehnologice şi funcţionale care necesită montaj, specifice obiectivului de investiție “ Poligon pentru pregătirea de specialitate a personalului de intervenţie în situaţii de urgenţă din România şi Republica Serbia”

Număr anunț
CN1075804
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BANAT al Judetului Timis (CUI 4250794)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.645.000 RON
Valoare atribuită
11.640.000 RON
Data publicării
28.11.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1144082
Termen limită
15.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
726315-2024
Documentație de atribuire
DF1232669

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

11.640.000 RON

din 11.645.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.