Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Atribuirea contractului de proiectare, asistenta tehnica și execuție de lucrări având ca obiect: Finalizare, remedieri/reparații și degradări la conducta de aducțiune din cadrul subproiectului „Reabilitare conductă de aducțiune apă, pe traseul comuna Moroieni – comuna Moțăieni – orașul Fieni și reabilitare rețea distribuție apă în Fieni, județul Dâmbovița”
- Număr anunț
- CN1075786
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- 4 (CUI 13906)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.291.625,78 RON
- Valoare atribuită
- 24.253.459,28 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2024 09:06
- Anunț de atribuire
- CAN1144919
- Termen limită
- 16.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232463
Documente
Documentația de atribuire
- Contract PE finalizare UMP euro echivalent lei Finalizare Fieni.doc.p7s
- DT.7z.001.p7s
- DT.7z.002.p7s
- DT.7z.003.p7s
- DT.7z.004.p7s
- DT.7z.005.p7s
- DT.7z.006.p7s
- DT.7z.007.p7s
- FisaDate_DF1232463.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 1
SIRIUS PROIECTARE STUDII SRL CUI RO 438125
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 1
SIRIUS PROIECTARE STUDII SRL CUI RO 438125
Valoare atribuită
24.253.459,28 RON
din 24.291.625,78 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 38.166,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.