Atribuită Anunț de participare

Servicii de dezvoltare și implementare destinate Extinderii Sistemului Informatic Integrat actual și echipamentelor în cadrul proiectului „Digitalizarea activității Spitalului Clinic de Boli Infecțioase „Sf. Cuv. Parascheva” Galați”

Număr anunț
CN1075769
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
CONNECTIONS CONSULT S.A. (CUI 17753763)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.271.624 RON
Valoare atribuită
4.271.624 RON
Data publicării
28.11.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1147580
Termen limită
31.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
727826-2024
Documentație de atribuire
DF1232495

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

4.271.624 RON

din 4.271.624 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.