Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,9% sub estimat

Servicii de curățenie și igienizare a spațiilor administrate de Municipiul București prin Direcția Administrativă

Număr anunț
CN1075755
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429.999,39 RON
Valoare atribuită
1.534.255,09 RON 36,9% sub estimat
Data publicării
27.11.2024 11:01
Anunț de atribuire
CAN1146202
Termen limită
13.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
724947-2024
Documentație de atribuire
DF1232524

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CLEAN PREST ACTIV SRL CUI RO 24131453
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GALANO PREST SRL CUI RO 11286197
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.534.255,09 RON

din 2.429.999,39 RON estimat 36,9%

Adjudecat la 63,1% din estimat · economie 895.744,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.