Atribuită
Anunț de participare
Baterii de acumulatoare cu plumb pentru pornirea locomotivelor Diesel
- Număr anunț
- CN1075736
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.499.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1145326
- Termen limită
- 13.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 722857-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232354
Documente
Documentația de atribuire
- Acord si GDPR.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI DMR-5-4-44-2024-BATERII DE ACUMULATOARE CU PB.pdf.p7s
- Contract si grafic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1232354.pdf
- Formular 5-propunere-tehnica.docx.p7s
- Formulare SNTFC 102_2024.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Valoare atribuită
2.499.000 RON
din 1.250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro