Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare piese de schimb pentru autobuze
- Număr anunț
- CN1075705
- Autoritate contractantă
- PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
- Furnizor / câștigător
- IKARUS TRANS SRL (CUI 18286992)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.692.871 RON
- Valoare atribuită
- 1.764.499 RON
- Data publicării
- 26.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144856
- Termen limită
- 13.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 721470-2024
- Documentație de atribuire
- DF1231858
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1231858.pdf
- Sectiunea II-Caiet de sarcini piese_2024.docx.p7s
- Sectiunea IV.1 - ACORD-CADRU_piese_2024.docx.p7s
- Sectiunea IV.2 - CONTRACT SUBSECVENT_piese_2024.docx.p7s
- Sectiunea VI.1-Propunere financiara_Formularul nr.5_piese_2024.xlsx.p7s
- Sectiunea VI.2-Formular-propunere-tehnica_piese_2024.docx.p7s
- Sectiunea VI - Formulare si modele de documente_piese_2024.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 1.764.499 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Piese de schimb - sistem climatizare si elemente de interior So… | — | MMTOP SAFE · MMTOP SAFE,ICOM TRADING & CONSULTING SRL 3 contracte | 758.939 RON |
| MMTOP SAFE · contract 2/990 · 05.02.2026 | 300.000 RON | |||
| MMTOP SAFE · contract 1/5410 · 18.06.2025 | 23.580 RON | |||
| MMTOP SAFE,ICOM TRADING & CONSULTING SRL · contract 2477/2476 · 19.03.2025 | 435.359 RON | |||
| 5 | Anvelope autobuz, 6. Anvelope diverse | — | IKARUS TRANS SRL 3 contracte | 952.760 RON |
| IKARUS TRANS SRL · contract 1/2481 · 19.03.2025 | 120.000 RON | |||
| ADETRANS S.R.L.,IKARUS TRANS SRL · contract 2480/2479 · 19.03.2025 | 452.760 RON | |||
| IKARUS TRANS SRL · contract 2/996 · 05.02.2026 | 380.000 RON | |||
| 6 | Anvelope diverse | — | IKARUS TRANS SRL | 52.800 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICOM TRADING & CONSULTING SRL CUI RO 30819946
Valoare atribuită
1.764.499 RON
din 1.692.871 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro