Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Diverse Alimente

Număr anunț
CN1075866
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
PICOLACT PRODCOM S.R.L. (CUI 10163692)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.187.720 RON
Valoare atribuită
4.065.292 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
02.12.2024 11:01
Anunț de atribuire
CAN1146643
Termen limită
27.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
733726-2024
Documentație de atribuire
DF1232668

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Estimat: 5.187.720 RON Adjudecat: 4.065.292 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine 730.800 RON DRAGON.RC 464.500 RON ↓36,4%
2 Carne de porc vita 649.800 RON CINA CARMANGERIE S.R.L. 563.436 RON ↓13,3%
3 Mezeluri 630.000 RON ANDROMI COM 481.920 RON ↓23,5%
4 Carne de pui 705.600 RON ONCOS TRANSILVANIA 627.840 RON ↓11,0%
5 Unt portionat 10g 252.000 RON JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 264.720 RON
6 Oua 81.600 RON
7 Paste Fainoase 213.600 RON EUROGRUP BOGDAN 106.932 RON ↓49,9%
8 Alimente de Baza 249.720 RON PARHAN COM 224.436 RON ↓10,1%
9 Lactate 1.144.800 RON PICOLACT PRODCOM SRL 870.000 RON ↓24,0%
10 Legume Congelate 529.800 RON JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 461.508 RON ↓12,9%

Participanți · 19 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152
Încă 16 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.065.292 RON

din 5.187.720 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 1.122.428 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.