Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,6% sub estimat

Amenajare spațiu interior și furnizare mobilier școlar pentru Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă din Cluj-Napoca, str. Aviator Bădescu nr. 3-5

Număr anunț
CN1056684
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
Dezmembrari Miki SRL (CUI 22474030)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.017.797 RON
Valoare atribuită
910.001,80 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
28.06.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1112066
Termen limită
01.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 124-389234
Documentație de atribuire
DF1182830

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Dezmembrari Miki SRL CUI RO 22474030
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293

Valoare atribuită

910.001,80 RON

din 1.017.797 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 107.795,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.