Atribuită Anunț de participare

Lucrari cu dotari pentru sala de operatie neonatologie in cadrul sectiei ATI Neonatologie denumită în continuare “SON”

Număr anunț
CN1075827
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
45212600-2 · Lucrari de constructii de pavilioane (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.561.603,19 RON
Valoare atribuită
3.561.598,62 RON
Data publicării
29.11.2024 15:00
Anunț de atribuire
CAN1145663
Termen limită
27.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
729620-2024
Documentație de atribuire
DF1232497

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Asociați 1
Subcontractanți 3

Valoare atribuită

3.561.598,62 RON

din 3.561.603,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.