Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Furnizare echipamente pentru Laboratorul de mecanică şi Biomecanică PC08 reluare
- Număr anunț
- CN1075823
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38431300-8 · Detectoare de defecte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.500 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2024 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144863
- Termen limită
- 08.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 728620-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232577
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini PC08 FINAL.docx.p7s
- Contract DRAFT- pc08 reluare.docx.p7s
- FisaDate_DF1232577.pdf
- formulare Pc08 (1).docx.p7s
- Formular F3 Propunere financiara PC08 Reluare.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
22.500 RON
din 23.000 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.