Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat

Materiale didactice ateliere de practică tehnica servirii și croitorie în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din municipiul Galați” – 4 loturi

Număr anunț
CN1075950
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
TRANSLIMA SRL (CUI 18916940)
Cod CPV
39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802.983 RON
Valoare atribuită
675.973 RON 15,8% sub estimat
Data publicării
03.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1142439
Termen limită
13.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
735661-2024
Documentație de atribuire
DF1232752

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 802.983 RON Adjudecat: 675.973 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 –Materiale didactice Ateliere de Practică Tehnica Servi… 52.700 RON VELVET CONSULTING 48.300 RON ↓8,3%
2 Lotul 2 Materiale didactice Ateliere de Practică Tehnica Servir… 396.562 RON S.C. TRANSLIMA SRL S.R.L. 332.750 RON ↓16,1%
3 Lotul 3 Materiale didactice Ateliere de Practică Tehnica Servir… 68.500 RON OVAVINCI 67.713 RON ↓1,1%
4 Lotul 4 Materiale didactice Ateliere de Practică croitorie 285.221 RON OVAVINCI 227.210 RON ↓20,3%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSLIMA SRL CUI RO18916940
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

675.973 RON

din 802.983 RON estimat 15,8%

Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 127.010 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.