Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,0% sub estimat

Upgrade Licente Oracle Database si hardware necesar GIS

Număr anunț
CN1056848
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520.720,67 RON
Valoare atribuită
103.906 RON 80,0% sub estimat
Data publicării
29.06.2023 15:49
Anunț de atribuire
CAN1111789
Termen limită
04.08.2023 12:00
Documentație de atribuire
DF1183510

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

103.906 RON

din 520.720,67 RON estimat 80,0%

Adjudecat la 20,0% din estimat · economie 416.814,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.