Anulată Anunț de participare

Achiziție corzi de inserție și evacuare

Număr anunț
CN1056843
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
Cod CPV
35112000-2 · Echipament de salvare si de urgenta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.193,28 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
29.06.2023 14:33
Anunț de atribuire
CAN1111784
Termen limită
31.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1183241

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 19.193,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Coarda de insertie 9.596,64 RON Anulat
2 Coarda de evacuare 9.596,64 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.