Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,6% sub estimat
Achizitie consumabile Program Diabet, consumabile dializa
- Număr anunț
- CN1056735
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.736.746,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.343.764,20 RON 71,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115214
- Termen limită
- 03.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 124-392330
- Documentație de atribuire
- DF1182989
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet de sarcini.xlsx.p7s
- caiet de sarcini_signed.pdf
- FisaDate_DF1182989.pdf
- FORMULARE consumabile.doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU.docx.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 1.343.764,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI | — | Anulat | — |
| 2 | Consumabile de monitorizare glicemică pentru pompa de insulină … | — | — | |
| 3 | Kit cateter si rezervor insulin compatibil cu pompa de insulina… | — | MEDTRONIC ROMANIA | 1.140.285 RON |
| 4 | Kit catetere dializa dublu lumen High Flow,compatibil cu aparat… | — | RIBI EXPERT SRL | 12.900 RON |
| 5 | Solutii si pungi pentru hemofiltrare,compatibile cu aparatul de… | — | SMART MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. | 190.579,20 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIBI EXPERT SRL CUI 7586560
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO 19096597
Valoare atribuită
1.343.764,20 RON
din 4.736.746,20 RON estimat
71,6%
Adjudecat la 28,4% din estimat · economie 3.392.982 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.