Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Kituri de reactivi , consumabile, kituri panel pentru identificare si reactivi de extractie si amplificare” /5 LOTURI -ACORD CADRU 12 LUNI
- Număr anunț
- CN1076051
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.436.864 RON
- Valoare atribuită
- 4.425.646 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146812
- Termen limită
- 15.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 745548-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232881
Documente
Documentația de atribuire
- A.C -LD REACTIVI-semnat.pdf.p7m
- CAIET SARCINI LD REACTIVI-semnat.pdf.p7m
- C.S. -LD REACTIVI-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1232881.pdf
- FORMULARE FURNIZARE REACTIVI-semnat.docx.p7m
- GARANTII LD REACTIVI-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 4.436.864 RON Adjudecat: 4.425.646 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : PCR – Kituri de Reactivi si consumabile PCR compatibile… | 847.590 RON | — | |
| 2 | : PCR- Kituri panel pentru identificare multipla agenti p… | 1.938.114 RON | DIAMEDIX IMPEX | 1.938.114 RON |
| 3 | : Reactivi extractie acizi nucleici compatibili cu MagCore | 155.100 RON | DIALAB SOLUTIONS | 994.532 RON |
| 4 | : Reactivi extractie si amplificare compatibili cu Exicyc… | 826.400 RON | PRAXIS MEDICA | 826.400 RON |
| 5 | : Reactivi extractie manuala si amplificare virusuri gripale … | 669.660 RON | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 666.600 RON ↓0,5% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAXIS MEDICA SRL CUI RO 14530570
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
4.425.646 RON
din 4.436.864 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 11.218 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.