Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat

Tevi, diverse accesorii de tevarie, racorduri, flanse, cotituri profile T si accesorii de tevarie, tuburi cotite, profile, articole cu filet din fier sau din otel: 10 loturi

Număr anunț
CN1056912
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628.134,50 RON
Valoare atribuită
517.743,80 RON 17,6% sub estimat
Data publicării
30.06.2023 15:59
Anunț de atribuire
CAN1120939
Termen limită
01.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1183590

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 517.743,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tevi APROV 120.943,80 RON
2 Diverse accesorii de tevarie - dopuri din otel ALLSTAR PROD 13.170 RON
3 Racorduri ( nipluri si reductii ) ALLSTAR PROD 120.000 RON
4 Flanse HAIV S.R.L. 67.100 RON
5 Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (coturi,mufe,teuri) ALLSTAR PROD 90.950 RON
6 Tuburi cotite ALLSTAR PROD 28.000 RON
7 Profile EUROETANS INDUSTRI 14.100 RON
8 Profile - sarma neagra APROV 6.000 RON
9 Profile - tabla neagra EUROETANS INDUSTRI 10.350 RON
10 Articole cu filet din fier sau din otel ALLSTAR PROD 47.130 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APROV SA CUI RO 802217
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

517.743,80 RON

din 628.134,50 RON estimat 17,6%

Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 110.390,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.