Atribuită
Anunț de participare
Echipamente TIC si licente software pentru „Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Targu Jiu”, Lotul 1 - Laborator de informatica, in cadrul proiectului „Creșterea calității infrastructurii de învățământ prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unităților de învățământ din Municipiul Targu Jiu”
- Număr anunț
- CN1076003
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- ELTOP SRL (CUI 2159798)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.000 RON
- Valoare atribuită
- 86.995 RON
- Data publicării
- 05.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147480
- Termen limită
- 10.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 743866-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232994
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe Caiet de sarcini IT scoala Ctin Brancusi.docx.p7s
- Aviz CTE PM Tg Jiu.pdf.p7s
- Caiet sarcini IT scoala Ctin Brancusi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1232994.pdf
- Model contract IT scoala Ctin Brancusi.doc.p7s
- Model formulare IT scoala Ctin Brancusi.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTOP SRL CUI RO 2159798
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
86.995 RON
din 87.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro