Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
“Achizitie sistem de copiere/nivelare solidar pentru repartizatorul de mixturi asfaltice din dotare”
- Număr anunț
- CN1076021
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI 14886862)
- Cod CPV
- 43312000-3 · Utilaje pentru instalarea imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.418 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2024 10:50
- Anunț de atribuire
- CAN1149602
- Termen limită
- 20.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232650
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYSCAD SOLUTIONS SRL CUI RO 14886862
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
120.000 RON
din 128.418 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 8.418 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.