Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii mentenanta electrocauter de tip VALLEY LAB CU PIESE DE SCHIMB
- Număr anunț
- CN1075975
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.144.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.144.000 RON
- Data publicării
- 04.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148171
- Termen limită
- 10.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 740417-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232801
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1232801.pdf
- Model acord cadru si contract subsecvent servicii.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
1.144.000 RON
din 1.144.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro