Atribuită
Anunț de participare
Mobilier didactic pentru lotul 2 la Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae, Targu Jiu in cadrul proiectului „ Cresterea calitatii infrastructurii de invatamant prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unitatilor de invatamant din municipiul Targu Jiu „
- Număr anunț
- CN1075972
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- DAC TECHNOLOGY SRL (CUI 17635709)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.702,40 RON
- Valoare atribuită
- 78.700 RON
- Data publicării
- 04.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145420
- Termen limită
- 08.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 741724-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232922
Documente
Documentația de atribuire
- CS mobilier didactic SG Sf Nicolae.pdf.p7s
- draft contract .doc.p7s
- FisaDate_DF1232922.pdf
- Formulare mobilier.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Valoare atribuită
78.700 RON
din 78.702,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro