Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat
Furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CN1075943
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.970.971,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.736.849,60 RON 11,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140910
- Termen limită
- 09.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 735618-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232759
Documente
Documentația de atribuire
- 02_2_12164_26 nov 2024_Caiet de sarcini energie electrica medie tensiune_cu CTR 12 luni.pdf.p7s
- 02_3_12164_Draft contract_furnizare energie electrica.pdf.p7s
- 02_4_12164_Formulare_energie electrica.doc.p7s
- FisaDate_DF1232759.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
1.736.849,60 RON
din 1.970.971,20 RON estimat
11,9%
Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 234.121,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.