Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

Achiziția de Autovehicule Electrice cu destinație specială pentru Direcția Generală de Poliție Locală Sector 5,

Număr anunț
CN1056830
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210.084,03 RON
Valoare atribuită
1.140.000 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
01.07.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1113159
Termen limită
01.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 126-399123
Documentație de atribuire
DF1182693

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007

Valoare atribuită

1.140.000 RON

din 1.210.084,03 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 70.084,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.