Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,6% sub estimat

Elaborare și transpunere în format GIS a Planului de Mobilitate Urbană Durabilă pentru orașul Ghimbav

Număr anunț
SCN1127471
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC PLAN S.R.L. (CUI 28144065)
Cod CPV
71311200-3 · Servicii de consultanta in domeniul sistemelor de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.748,50 RON
Valoare atribuită
169.000 RON 37,6% sub estimat
Data publicării
03.07.2023 14:02
Anunț de atribuire
SCNA1092106
Termen limită
13.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1182340

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

169.000 RON

din 270.748,50 RON estimat 37,6%

Adjudecat la 62,4% din estimat · economie 101.748,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.