Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

“Furnizarea de mobilier pentru unitățile de învățământ preuniversitar din orașul Negrești Oaș, județul Satu Mare”

Număr anunț
CN1076116
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.837.830 RON
Valoare atribuită
1.834.175,10 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
09.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1144743
Termen limită
20.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
748979-2024
Documentație de atribuire
DF1233274

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BASIC POINT SRL CUI RO 28088054
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.834.175,10 RON

din 1.837.830 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.654,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.