Atribuită Anunț de participare

ACORD-CADRU FURNIZARE MERE

Număr anunț
CN1056939
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.000 RON
Valoare atribuită
123.000 RON
Data publicării
03.07.2023 09:56
Anunț de atribuire
CAN1110549
Termen limită
14.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1183578

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

123.000 RON

din 123.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.